Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: edit
sr: измени

en: n/a
sr: нема
