Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ยอมรับ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: updated
th: ถูกปรับปรุง

en: Date
th: วันที่

en: edit
th: แก้ไข

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Add
th: เพิ่ม

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Print
th: พิมพ์

en: deleted
th: ลบทิ้ง
