Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: updated
cy: wedi ei ddiweddaru

en: Date
cy: Dyddiad

en: edit
cy: golygu

en: Sunday
cy: dydd Sul

en: Monday
cy: dydd Llun

en: Tuesday
cy: dydd Mawrth

en: Wednesday
cy: dydd Mercher

en: Thursday
cy: dydd Iau

en: Friday
cy: dydd Gwener

en: Saturday
cy: dydd Sadwrn

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Order
cy: Trefn

en: Apply
cy: Ceisio
