Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: updated
da: opdateret

en: created
da: oprettet

en: Date
da: Dato

en: edit
da: redigér

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Add
da: Tilføj

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: full
da: fuld

en: Order
da: Rækkefølge

en: Apply
da: Udfør

en: Print
da: Udskriv

en: deleted
da: slettet
