Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta4) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Opérations

en: Cancel
fr: Annuler

en: updated
fr: mis à jour

en: edit
fr: modifier

en: Sunday
fr: Dimanche

en: Monday
fr: Lundi

en: Tuesday
fr: Mardi

en: Wednesday
fr: Mercredi

en: Thursday
fr: Jeudi

en: Friday
fr: Vendredi

en: Saturday
fr: Samedi

en: Add
fr: Ajouter

en: Start date
fr: Date de début

en: End date
fr: Date de fin

en: full
fr: complète

en: Order
fr: Ordre

en: Apply
fr: Appliquer

en: Print
fr: Imprimer

en: deleted
fr: supprimé

en: @attribute: @options
fr: @attribute : @options
