Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Izbriši

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Odustani

en: updated
hr: ažurirano

en: Date
hr: Datum

en: edit
hr: uredi

en: Sunday
hr: Nedjelja

en: Monday
hr: Ponedjeljak

en: Tuesday
hr: Utorak

en: Wednesday
hr: Srijeda

en: Thursday
hr: Četvrtak

en: Friday
hr: Petak

en: Saturday
hr: Subota

en: Add
hr: Dodaj

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Order
hr: Poredak

en: Apply
hr: Primjeni

en: Print
hr: Printaj
