Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: updated
ja: 更新

en: Date
ja: 日付

en: edit
ja: 編集

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: Add
ja: 追加

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Order
ja: オーダー

en: Apply
ja: 適用

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Print
ja: 印刷

en: deleted
ja: 削除
