Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: updated
kk: жанартылған

en: Date
kk: Датасы

en: edit
kk: түзету

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: n/a
kk: жоқ
