Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់សម័យ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Add
km: បន្ថែម

en: n/a
km: គ្មាន

en: Order
km: លំដាប់

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព
