Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: updated
lt: atnaujinta

en: Date
lt: Data

en: edit
lt: redaguoti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Add
lt: Pridėti

en: n/a
lt: n/d

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Order
lt: Tvarka

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Print
lt: Spausdinti

en: deleted
lt: pašalinta
