Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta4) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: Date
mn: Огноо

en: edit
mn: засварлах

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Add
mn: Нэмэх

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Order
mn: Дараалал
