Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)
