Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta4) - en to no translation catalogue (23 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Submit
no: Send

en: Operations
no: Handlinger

en: Cancel
no: Avbryt

en: updated
no: oppdatert

en: created
no: opprettet

en: Date
no: Dato

en: edit
no: rediger

en: Sunday
no: Søndag

en: Monday
no: Mandag

en: Tuesday
no: Tirsdag

en: Wednesday
no: Onsdag

en: Thursday
no: Torsdag

en: Friday
no: Fredag

en: Saturday
no: Lørdag

en: Add
no: Legg til

en: n/a
no: &mdash;

en: Start date
no: Startdato

en: End date
no: Sluttdato

en: Order
no: Rekkefølge

en: Apply
no: Bruk

en: Print
no: Skriv ut

en: deleted
no: slettet
