Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Dodaj

en: Operations
pl: Czynności

en: Cancel
pl: Anuluj

en: updated
pl: zaktualizowany

en: Date
pl: Data

en: edit
pl: edytuj

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Add
pl: Dodaj

en: n/a
pl: n.d.

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Order
pl: Porządkowanie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Print
pl: Drukuj
