Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отменить

en: updated
ru: обновлено

en: created
ru: создан

en: Date
ru: Дата

en: edit
ru: изменить

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: Add
ru: Добавить

en: n/a
ru: нет

en: Start date
ru: Начальная дата

en: End date
ru: Дата конца

en: full
ru: Всё

en: Order
ru: Порядок

en: Apply
ru: Применить

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Print
ru: Печать

en: deleted
ru: удалено
