Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta4) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Date
si: දිනය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Print
si: මුද්‍රණය කරන්න
