Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: updated
sk: aktualizované

en: Date
sk: Dátum

en: edit
sk: upraviť

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Add
sk: Pridať

en: n/a
sk: nie je

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Order
sk: Poradie

en: Filter by status
sk: Filtrovať podľa stavu

en: Apply
sk: Použiť

en: Print
sk: Tlačiť

en: deleted
sk: odstranená
