Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sq: Elemino

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Veprime

en: Cancel
sq: Anullo

en: updated
sq: u përditësua

en: Date
sq: Data

en: edit
sq: ndrysho

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë
