Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: updated
tr: güncellendi

en: created
tr: oluşturulma

en: Date
tr: Tarih

en: edit
tr: düzenle

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Add
tr: Ekle

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş zamanı

en: Order
tr: Sipariş

en: Apply
tr: Uygula

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Print
tr: Yazdır
