Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Delete
uk: Вилучити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Дії

en: Cancel
uk: Відмінити

en: updated
uk: оновлено

en: created
uk: створено

en: Date
uk: Дата

en: edit
uk: редагувати

en: Sunday
uk: Неділя

en: Monday
uk: Понеділок

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Wednesday
uk: Середа

en: Thursday
uk: Четвер

en: Friday
uk: П'ятниця

en: Saturday
uk: Субота

en: Add
uk: Додати

en: n/a
uk: н/д

en: Start date
uk: Дата початку

en: End date
uk: Дата завершення

en: full
uk: повний

en: Order
uk: Замовлення

en: Apply
uk: Застосувати

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - додатково

en: Print
uk: Друк

en: deleted
uk: вилучено

en: Confirmed
uk: Підтверджено

en: Unconfirmed
uk: Не підтверджено

en: free
uk: вільно
