Ubercart Dialect MIGS Payment Gateway (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Test
ca: Prova

en: Security
ca: Seguretat

en: Server settings
ca: Preferències del servidor

en: Live
ca: En viu

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Service
ca: Servei

en: Debugging
ca: Depuració

en: Institution
ca: Institució
