Ubercart Dialect MIGS Payment Gateway (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Security
da: Sikkerhed

en: Server settings
da: Serverindstillinger

en: Live
da: Eksisterende

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
da: Transaktionsmåde

en: Credit card charged: !amount
da: Hævet på kreditkort: !beløb

en: Credit card charge failed.
da: Kreditkortgebyr fejlede.

en: Credit card payment processed successfully.
da: Kreditkortbetalingen er gennemført.

en: view order
da: vis ordre
