Ubercart Dialect MIGS Payment Gateway (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Test
gl: Proba

en: Security
gl: Seguranza

en: Server settings
gl: Configuración do servidor

en: Live
gl: Vista previa

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Service
gl: Servizo

en: Transaction mode
gl: Modo de transacción

en: Debugging
gl: Depuración
