Ubercart Dialect MIGS Payment Gateway (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Security
it: Sicurezza

en: Server settings
it: Impostazioni server

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Service
it: Servizio

en: Transaction mode
it: Modalità di transazione

en: Credit card charged: !amount
it: Addebito carta di credito: !amount

en: Important
it: Importante

en: Merchant ID
it: ID negoziante

en: Credit card charge failed.
it: Addebito carta di credito non riuscito.

en: Credit card payment processed successfully.
it: Pagamento con carta di credito avvenuto con successo.
