Ubercart Dialect MIGS Payment Gateway (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Test
ja: テスト

en: Security
ja: セキュリティー

en: Server settings
ja: サーバーの設定

en: Live
ja: ライブ

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Service
ja: サービス

en: Transaction mode
ja: 取引モード

en: Credit card charged: !amount
ja: クレジットカード請求: !amount

en: Merchant ID
ja: マーチャントID

en: Debugging
ja: デバッグ処理

en: Credit card charge failed.
ja: クレジットカード請求が失敗しました。

en: Credit card payment processed successfully.
ja: クレジットカード払いは正しく処理されました。

en: view order
ja: 注文を表示
