Ubercart Dialect MIGS Payment Gateway (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Server settings
kn: ಸರ್ವರ್ ಸೆಟ್ಟಿಂಗ್‌ಗಳು

en: Unknown Error
kn: ಅಜ್ಞಾತ ದೋಷ

en: Service
kn: ಸೇವೆ

en: Important
kn: ಪ್ರಮುಖ

en: Debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ
