Ubercart Dialect MIGS Payment Gateway (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Test
lt: Testas

en: Security
lt: Saugumas

en: Server settings
lt: Serverio nustatymai

en: Live
lt: Gyva

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Service
lt: Paslauga

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Credit card charged: !amount
lt: Kortelė apmokestinta: !amount

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Credit card charge failed.
lt: Kortelės apmokestinimas nepavyko.

en: Credit card payment processed successfully.
lt: Kreditinės kortelės mokėjimas atliktas sėkmingai.

en: view order
lt: peržiūrėti užsakymą
