Ubercart Dialect MIGS Payment Gateway (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Server settings
vi: Thiết lập máy chủ

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Transaction mode
vi: Chế độ giao dịch

en: Important
vi: Quan trọng

en: Debugging
vi: Gỡ lỗi
