Ubercart Dialect MIGS Payment Gateway (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Test
fa: آزمایش

en: Security
fa: امنیتی

en: Server settings
fa: تنظیمات سرور

en: Live
fa: زنده

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Transaction mode
fa: حالت تراکنش

en: Credit card charged: !amount
fa: میزان شارژ کارت اعتباری: !amount

en: Debugging
fa: اشکال‌زدایی

en: Credit card charge failed.
fa: عملیات شارژ کارت اعتباری موفقیت آمیز نبود.

en: Credit card payment processed successfully.
fa: پرداخت با کارت اعتباری موفقیت آمیز بود.

en: view order
fa: مشاهده سفارش
