Ubercart Dialect MIGS Payment Gateway (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Test
fi: Testi

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Server settings
fi: Palvelimen asetukset

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Credit card charged: !amount
fi: Luottokorttia veloitettu: !amount

en: Important
fi: Tärkeää

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus

en: Debugging
fi: Debuggaus

en: Credit card payment processed successfully.
fi: Luottokorttimaksu onnistui.

en: Insufficient funds
fi: Ei katevarausta
