Ubercart Dialect MIGS Payment Gateway (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Test
id: uji

en: Security
id: Keamanan

en: Server settings
id: Pengaturan server

en: Live
id: Langsung

en: Debugging
id: Pencarian bug
