Ubercart Dialect MIGS Payment Gateway (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Test
lv: Tests

en: Security
lv: Drošība

en: Server settings
lv: Servera iestatījumi

en: Live
lv: Tiešraide

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: Debugging
lv: Atkļūdošana
