Ubercart Dialect MIGS Payment Gateway (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Security
nl: Beveiliging

en: Server settings
nl: Serverinstellingen

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
nl: Transactie modus

en: Credit card charged: !amount
nl: Creditcard gekrediteerd voor !amount

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Credit card charge failed.
nl: Creditcard-betaling mislukt.

en: Credit card payment processed successfully.
nl: Creditcard-betaling succesvol verwerkt.

en: view order
nl: bestelling bekijken

en: Institution
nl: Instituut
