DineroMail Payment for Ubercart (6.x-1.5) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Currency
fi: Valuutta

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
fi: Maksun yhteydessä tapahtui virhe. Ole hyvä ja ota yhteyttä ylläpitoon tilauksen tarkastamiseksi.

en: Server
fi: Palvelin

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen varmistussivun lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Order created through website.
fi: Tilaus luotiin sivuston kautta.

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
fi: Asiakas käytti eri sähköpostiosoitetta suorittaessaan maksua: !email

en: Click to complete checkout.
fi: Klikkaa päättääksesi tilausprosessi.

en: Vendor account number
fi: Palveluntarjoajan tilinumero

en: Order:
fi: Tilaus:
