DineroMail Payment for Ubercart (6.x-1.5) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Currency
hu: Pénznem

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
hu: Hiba történt fizetés közben. Kérjük,hogy lépjen kapcsolatba velünk és érdeklődjön rendeléséről.

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Other settings
hu: Egyéb beállítások

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Order created through website.
hu: Webhelyen keresztül beküldött rendelés.

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
hu: A vevő más e-mail címet használt fizetés közben: !email

en: Click to complete checkout.
hu: Kattintás a vásárlás befejezéséhez.

en: Vendor account number
hu: Fiókszám
