DineroMail Payment for Ubercart (6.x-1.5) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Currency
pl: Waluta

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
pl: Podczas płatności wystąpił błąd. Skontaktuj się z nami by upewnić się, że zamówienie zostało złożone poprawnie.

en: Server
pl: Serwer

en: Other settings
pl: Inne ustawienia

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Order created through website.
pl: Zamówienie złożone przez strone.

en: Click to complete checkout.
pl: Kliknij aby dokończyć płatności.

en: Vendor account number
pl: Numer konta sprzedawcy

en: United States dollar
pl: Dolar amerykański
