DineroMail Payment for Ubercart (6.x-1.6) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Currency
da: Valuta

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Other settings
da: Andre indstillinger

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Order created through website.
da: Ordre modtaget via hjemmeside.

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
da: Kunden har brugt en anden e-mail adresse under betaling: !email

en: Click to complete checkout.
da: Klik for at færdiggøre checkout

en: Vendor account number
da: Leverandørkontonummer

en: United States dollar
da: Amerikanske dollar

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has been submitted.
da: Der opstod en fejl under betalingen. Kontakt os venligst for at sikre at din ordre er blevet gennemført.
