DineroMail Payment for Ubercart (6.x-1.6) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Currency
et: Valuuta

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Order created through website.
et: Tellimus on loodud läbi veebilehe.

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
et: Klient kasutas maksmise ajal erinevat eposti aadressi: !email

en: Vendor account number
et: Tootja arve number
