DineroMail Payment for Ubercart (6.x-1.6) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Currency
fr: Devise

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Server
fr: Serveur

en: Other settings
fr: Autres paramètres

en: Order review submit button text
fr: Texte du bouton de vérification de commande

en: Submit Order
fr: Valider la commande

en: Order created through website.
fr: Commande créée par l'intermédiaire du site web.

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
fr: Le client a utilisé une adresse de courriel différente pendant le paiement : !email

en: Click to complete checkout.
fr: Cliquer pour terminer la vérification.

en: Vendor account number
fr: Numéro de compte vendeur

en: Order:
fr: Commande :
