DineroMail Payment for Ubercart (6.x-1.6) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Currency
it: Valuta

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Other settings
it: Altre impostazioni

en: Order review submit button text
it: Il testo sul pulsante di invio revisione ordine

en: Submit Order
it: Invia ordine

en: Order created through website.
it: Ordine creato attraverso il sito web.

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
it: Il cliente ha utilizzato un'indirizzo email differente durante il pagamento: !email

en: Click to complete checkout.
it: Clicca per completare la verifica

en: Vendor account number
it: Numero conto venditore
