DineroMail Payment for Ubercart (6.x-1.6) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Currency
pt: Moeda

en: Server
pt: Servidor

en: Other settings
pt: Outras opções

en: Order review submit button text
pt: Texto para o botão de revisão da encomenda

en: Submit Order
pt: Enviar Encomenda

en: Order created through website.
pt: Encomenda criada através do site.

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
pt: Cliente usou um endereço de email diferente durante o pagamento: !email

en: Vendor account number
pt: Número de conta do vendedor
