DineroMail Payment for Ubercart (6.x-1.6) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Currency
ru: Валюта

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Server
ru: Сервер

en: Other settings
ru: Другие настройки

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Order created through website.
ru: Заказ, размещенный на сайте.

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
ru: Во время оплаты покупатель использовал другой адрес e-mail: !email

en: Click to complete checkout.
ru: Щелкните для завершения оформления заказа.

en: Vendor account number
ru: Номер счёта поставщика

en: Argentine peso
ru: Аргентинский Песо

en: Chilean peso
ru: Чилийское Песо

en: United States dollar
ru: Доллар США
