DineroMail Payment for Ubercart (6.x-1.6) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Currency
uk: Валюта

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Server
uk: Сервер

en: Other settings
uk: Інші налаштування

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Order created through website.
uk: Замовлення подане з сайту.

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
uk: Під час оплати клієнт використав іншу адресу електронної пошти: !email

en: Click to complete checkout.
uk: Клікніть для завершення оформлення.

en: Vendor account number
uk: Номер облікового запису продавця

en: Order:
uk: Порядок:

en: Site:
uk: Сайт:
