DineroMail Payment for Ubercart (6.x-1.6) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Server
vi: Máy chủ

en: Submit Order
vi: Đệ trình Đơn hàng

en: Order created through website.
vi: Đơn hàng đã được tạo thông qua website.

en: Vendor account number
vi: Số tài khoản nhà cung cấp
