DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Brazil
ar: البرازيل

en: Chile
ar: تشيلي

en: Argentina
ar: الأرجنتين

en: Mexico
ar: المكسيك

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع
