DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Brazil
bo: པུ་ར་སི།

en: Chile
bo: ཆི་ལི།

en: Argentina
bo: ཨར་ཀེན་ཐིན།

en: Mexico
bo: མེག་སི་ཁོ

en: Other settings
bo: སྒྲིག་འགོད་གཞན།
