DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Brazil
cy: Brasil

en: Argentina
cy: yr Ariannin

en: Mexico
cy: Mecsico

en: Submit Order
cy: Gosod archeb

en: Payment methods
cy: Dulliau talu

en: Credit card
cy: Cerdyn credyd

en: An error has occurred during payment. Please contact us to ensure your order has been submitted.
cy: Roedd gwall wrth gymryd eich taliad. Cysylltwch â ni i sicrhau bod yr archeb wedi'i dderbyn.
