DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Currency
de: Währung

en: Brazil
de: Brasilien

en: Argentina
de: Argentinien

en: Mexico
de: Mexiko

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Unknown error
de: Unbekannter Fehler

en: Other settings
de: Andere Einstellungen

en: Bank transfer
de: Vorkasse

en: Order review submit button text
de: Text für Bestellungs-Vorschau-Button

en: Submit Order
de: Bestellung abschicken

en: Payment methods
de: Zahlungsmethoden

en: Credit card
de: Kreditkarte

en: Vendor account number
de: Kontonummer des Verkäufers
