DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Brazil
el: Βραζιλία

en: Chile
el: Χιλή

en: Argentina
el: Αργεντινή

en: Mexico
el: Μεξικό

en: Unknown error
el: Άγνωστο σφάλμα

en: Order review submit button text
el: Κείμενο κουμπιού υποβολής στην επισκόπηση παραγγελίας

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Payment methods
el: Τρόποι πληρωμής

en: Credit card
el: Πιστωτική κάρτα
