DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Currency
fa: واحد پول

en: Brazil
fa: برزیل

en: Chile
fa: شیلی

en: Argentina
fa: آرژانتین

en: Mexico
fa: مکزیک

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Submit Order
fa: ارسال سفارش

en: Payment methods
fa: روش‌های پرداخت

en: Credit card
fa: کارت اعتباری

en: Vendor account number
fa: شماره حساب فروشنده
